Nabízené služby

 

Zaměřuji se na poskytování poradenství a dodávky v oblastech, které na sebe logicky navazují

Nabízím odbornou spolupráci při Návrhu a Implementaci Informačních Systémů (ICT). Mám dlouholetou zkušenost jako Analytik informačních systémů, se znalostí technologií a principů použití řešení IBM (Informix), Oracle (BI&DW), zátěžového testování (Mercury), subsettingu (Princeton Softech), to vše v oblastech Bankovnictví, Pojišťovnictví, Telekomunikacích, Utilitách.

 

 

Projektové řízení, včetně zefektivnění komunikace, a to jak mezi jednotlivými skupinami v rámci projektů (streamy), tak mezi techniky a obchodníky obecně. Mám zkušenosti s úkoly typu stabilizace projektu, nastavení komunikace a řízení subdodavatele.

Řízení a správa rizik. Mám zkušenosti jako Risk manažer, s odpovědností za definici a odhad, ocenění, řízení a eliminaci rizik. Mám zkušenosti se zpracování, vyhodnocení, ohodnocením a správou rizik (Katalog rizik).

Krizový management. Mám zkušenosti jako Krizový manažer, který je přivolán když "hoří" a má za úkol "uhasit a rozjet nebo stabilizovat".

Quality Assurance. Mám zkušenosti jako QA manažer.

Change management - správa změn a požadavků. Mám zkušenosti s řízením systému změn a požadavků v rámci implementace ICT systémů.

 

 

 

Audity komunikace, projektových zdrojů, dodávek, funkčnosti systémů, IT systémů a procesů.
Zde používám dlouholetou zkušenost z implementací informačních systémů, znalost „standardní“ či typické funkcionality v jiných firmách, v neposlední řadě také znalost pravidel ISO 9000+ (jsem cerifikovaným Interním auditorem ISO 9000).

Školení a workshopy
          • Odborná (například Řízení projektů, Testování v rámci IT projektů, Rizika, apod.)
          • Soft skills školení (Prezentační dovednosti, Vyjednávání, a podobné)
          • Školení a workshopy na míru podle požadavků klienta